| Verpakking breedte | 242 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 267 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 4054703456370 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco badjas |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | Warm Sand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Kledingmaat | 86/92 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |