Kindermatras met een luifel gemaakt van hoogwaardig PVC-materiaal dat duurzaamheid garandeert.
Perfect om te ontspannen aan het water of bij het zwembad.
Het zal je kind helpen aan water te wennen.
Uw kind zal in staat zijn om veilig in het water te zwemmen.
De luifel zal zonnebrand voorkomen.
De matras is uitgerust met een speciale zitting voor kinderen.
De levendige kleur en de interessante vorm zullen uw kind nog meer zin geven om in het water te spelen.
Het opvallende ontwerp zal bij alle kinderen in de smaak vallen.
Max. belasting: tot 40kg
Afmetingen: 65cm x 73cm
Afmetingen wanneer ingepakt: 27cm x 7cm x 34cm
Gloednieuw product.
| Verpakking breedte | 27 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5903039711976 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KX7627 |
| Kleur | Groen geel |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| eWaste | |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |