De opstap van het merk LUMA babycare uit de serie Spiced Copper bevordert het leerproces van je peuter. De LUMA opstap is onmisbaar bij de wasbak of het toilet. Op de boven- en onderkant van de opstap zit een antislip laag. Door de handvaten is de opstap eenvoudig te verplaatsen.
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 28.70 cm |
| Verpakking hoogte | 12.80 cm |
| Verpakking lengte | 30.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| EAN | 8714929006174 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x een opstapje van LUMA in de kleur Spiced Copper |
| Kleur | Spiced Copper |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Staoppervlak met antislip | |
| Type opstapje | WC opstapje |