Is deze Draagbaar Bolderkar stevig?
Sterk draagvermogen: dikke en verdikte stalen buis is gelast met ijzer, de oppervlakken zijn besproeid met plastic om roest te voorkomen, met scheurvast Oxford-doek, het draagvermogen is sterk, kan tot 150kg dragen.
Is het draagbaar?
Draagbaar opvouwbaar ontwerp: er is een trekring aan de onderkant, de kampeerwagen kan gemakkelijk worden opgevouwen, wat moeite bespaart, kan worden gebruikt om op vliegtuigen, metro's, bussen, autokoffers te zetten.Opgevouwen is het volume slechts 59*74.5*20cm.
Het handvat is verstelbaar
Push Pull-stuurstang: de push-pull-stuurstang kan in hoek en hoogte worden versteld, dubbele stalen buizen zijn stabieler en de grip is comfortabel.
Wat als het vies wordt?
MAKKELIJK TE REINIGEN: De stof en het handvat kunnen gemakkelijk worden verwijderd voor eenvoudige reiniging.
Kunnen de wielen draaien?
De voorwielen kunnen draaien.
Met remmen?
Voorwielen met remblokken.
Zijn de wielen afneembaar?
Alle vier de wielen zijn afneembaar.
Uitgevouwen: 76*46*24cm.
Opgevouwen: 59*74.5*20cm.
Gewicht: 9.9kg
Laadvermogen: 150kg
Volume: 150L
Materiaal: Oxford doek en stalen buis
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9.9 kg |
| Product hoogte | 24 cm |
| Product lengte | 76 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| EAN | 9331621651182 |
|---|---|
| Merk | CNL Sight |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 002 |
| Kleur | XL-Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 200 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |
| Personage | Geen personage |
|---|