De Organix maandbox. Een maand lang genieten van de lekkerste knijpfruit boordevol biologisch fruit. Deze verantwoorde knijpzakjes zijn gegarandeerd een succes bij jouw peuter of kleuter. Organix fruithapje is geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden. Nu met GRATIS stoffen tas! (LET OP: voor de tasjes geldt OP=OP)
Inhoud maandbox:
6x Organix Knijpfruit Appel, Aardbei en Quinoa
12x Organix Knijpfruit Havermout, Abrikoos en Banaan
12x Organix Knijpfruit Havermout, Appel, Banaan, Framboos en Bosbes
Een lekker en verantwoord tussendoortje met fruit, groente of granen in een handig knijpzakje. Gemaakt van de beste biologische ingrediënten. Zonder toegevoegde suikers* en andere onnodige toevoegingen, zoals kleurstoffen**, smaakstoffen en conserveermiddelen**, want daar staat de Organix No Junk Promise voor. Makkelijk mee te nemen in je tas en ideaal onderweg tijdens een autovakantie of in het vliegtuig! Het Organix knijpfruit assortiment bestaat uit toegankelijke smaken voor baby’s vanaf 6 maanden, aangevuld met verfijnde smaken waar peuters vanaf 12 maanden dol op zijn.
Organix. Alleen het beste voor jouw kleintje.
*Bevat van nature aanwezige suikers
**Conform wetgeving
Let op: de voedingwaarden op deze pagina zijn van 'Organix Knijpfruit Havermout, Appel, Banaan, Framboos en Bosbes' voor de volledige voedingswaarden wordt verwezen naar de afbeeldingen.
Lees voor gebruik altijd de informatie op de verpakking. De gegevens op de productpagina kunnen afwijken van de informatie op de verpakking.
| Product gewicht | 4.148 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 222 mm |
| Verpakking hoogte | 188 mm |
| Verpakking lengte | 454 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2500 g |
| EAN | 8713500801245 |
|---|
| Allergenen | Glutenbevattende granen |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaar koel & droog. Na openen max 1 dag in de koelkast te bewaren. Verwijder: Weggooiadvies dop als plastic en zakje als restafval. |
| Gebruiksaanwijzing | Knijp uit op een lepel. Blijf in de buurt als uw kind eet. |
| Ingrediënten | Organix Knijpfruit Nutri Fiber Mango, Yoghurt, Banaan & Haver 12+m: Water**, mangopuree 26%, YOGHURT* 25%, bananenpuree 13%, HAVERvlokken 5%, inuline 1,5%, citroensap uit geconcentreerd sap <1%. ** Heeft geen bio certificering, Organix Knijpfruit Nutri Fiber Banaan, Yoghurt, Blauwe Bessen & Haver 12+m: Bananenpuree 35%, YOGHURT* 25%, water**, bosbes 10%, HAVERvlokken 6%, inuline 1,5%, citroensap uit geconcentreerd sap <1%. ** Heeft geen bio certificering, Organix Knijpfruit Veggielicious Mango, Abrikoos, Wortel & Venkel 12+m: mangopuree 45%, wortelpuree 26%, abrikozenpuree 19%, venkelpuree 10%, citroensap uit geconcentreerd sap <1%., Organix Knijpfruit Appel, Zoete Aardappel & Ananas 12+m: appelpuree 60%, zoete aardappel 20%, ananas 20%. |
| Land van oorsprong | Europa |
| Vrij van | Aardnoten (pinda's), Dierlijk eiwit, Koemelkeiwit, Lactose, Mosterd, Noten, Sulfiet, Zwaveldioxide en sulfieten, Ei, Halal, Lupine, Melk, Pinda, Schaaldieren, Selderij, Sesamzaad, Soja, Vis, Vlees, Weekdieren |
| Fabrikant Naam | Organix |
|---|
| Biologisch | |
|---|---|
| Dieetvoorkeur | Zonder toegevoegde suiker |
| Op basis van | Haver |
| Samenstelling babyvoedsel | Geheel plantaardig |
| Smaak | Fruitmix – Versie 2, Aardbei, Abrikoos, Appel, Banaan, Bosbes, Bessen, Framboos, Haver |
| Type babymaaltijd | Fruithapje |
| Type fuithapje | Knijpfruit |
| Aantal artikelen in verpakking | 30 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 12 maanden, Vanaf 6 jaar, vanaf 3 jaar, Vanaf 3 jaar, Vanaf 20 maanden, Vanaf 2 jaar, Vanaf 18 maanden, Overige leeftijdsgroepen, 15 maanden tot 2 jaar, 12 tot 15 maanden, 2 tot 3 jaar, 2-3 jaar |
| Inhoud per verpakking | 100 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Mixverpakking |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 6 g |
| - verzadigde vetzuren | 0.1 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Eiwitten | 1.2 g |
| Energie (Kcal) | 62 kcal |
| Energie (kJ) | 265 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 13 g |
| Vetten, waarvan | 0.4 g |
| Vezels | 0.9 g |
| Zout | 0.01 g |
| Inhoud | 100 g |
|---|