FUXTEC Bolderkar - Beach Cruiser - CTB800
Met UV-beschermd zonnedak, dubbele remfunctie, extra duwbeugel en binnenverlenging
Maak alle soorten transport gemakkelijker met de nieuwe off-road Beach Cruiser - een origineel van FUXTEC.
Nu met interieuruitbreiding, nog meer beenruimte voor de kinderen. Geschikt voor alle beenlengtes.*
Een zonbeschermingsfactor is onderverdeeld in de niveaus basis (6-10), medium (15-25), hoog (30-50+). Ons UV-beschermend dak heeft een zonbeschermingsfactor van 17 en behoort daarmee tot de middencategorie. De UV-A doorlaatbaarheid is slechts 6,63%, de UV-B doorlaatbaarheid is slechts 5,62%. Dienovereenkomstig is de UV-bescherming UV-A = 93,37% en UV-B = 94,38%.
Als optie bieden we ook comfortabele veiligheidsgordels aan voor onze kleintjes en om het onze belangrijkste mensen comfortabel te maken, hebben we ultracomfortabele en rugondersteunende bolderkarmatten.
De nieuwe opvouwbare Bolderkar uit de CT-serie van FUXTEC is een echte allrounder. Ze dragen niet alleen een last tot 75 kg, ze zijn heel gemakkelijk te sturen en te trekken, je kunt ze ook met één hand opvouwen om ruimte te besparen. Met een diepte van slechts 29 cm kan de opgevouwen wagon zelfs in de kleinste kelder of kofferbak van uw auto worden opgeborgen. Dit maakt een Bolderkar van FUXTEC ideaal voor gebruik bij familie-uitjes, bij het werken in de tuin, het vervoeren van uw aankopen van de auto naar het huis of op de bouwplaats. Natuurlijk vergezelt hij je ook op je Vaderdagtour in mei en is hij de ideale drager voor alle drankjes. We raden onze wagens ook aan voor het typische vrijgezellenfeest!
*Niet ontworpen voor het opbergen van tassen, rugzakken enz. Moet voor het opvouwen worden losgeklikt.
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 16.0000 kg |
| Product hoogte | 98 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 82 cm |
| EAN | 4260727545635 |
|---|---|
| Merk | FUXTEC |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FX-CTB800 |
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Textileen |
| Type banden | Anti lek banden |
| Fabrikant Naam | FUXTEC |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 75 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |