Pampers - Baby Dry - Maat 7 - Maandbox - 140 stuks - 15+ KG
Je baby beweegt ’s nachts voortdurend tijdens het slapen. Daarom hebben Pampers Baby-Dry nu een Stop & Protect pocket aan de achterkant die tot 100% bescherming biedt tegen lekken ’s nachts. Net zoals bij jou, komt jouw baby’s veiligheid bij Pampers op de eerste plaats: Pampers Baby-Dry luiers zijn dermatologisch getest en bevatten 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009). Ze zijn getest en gecertificeerd conform het label Standard 100 van Oeko-Tex.
Voordelen:
✓ Tot 100% bescherming tegen lekken ’s nachts
✓ Dermatologisch getest
✓ 0% EU-parfumallergenen (zoals gereglementeerd in de regelgeving voor cosmetica (EC) No 1223/2009)
✓ Extra-droge laag die vocht snel absorbeert
✓ Flexibele zijkanten passen zich comfortabel aan de taille van je baby aan voor een perfecte pasvorm
✓ Beschermrandjes helpen lekken rond de beentjes voorkomen
✓ Getest en gecertificeerd conform het label Standard 100 van Oeko-Tex
Specificatie's:
✓ Merk: Pampers
✓ Productsoort: Luiers
✓ Inhoud: 140 stuks
✓ EAN: 8719738048148
| Verpakking breedte | 26 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 75 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.13 kg |
| EAN | 8719738048148 |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 140 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 7 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type luier | Babyluier |