Pampers Harmonie Aqua Billendoekjes zonder plastic zijn zachter dan wattenschijfjes en water
Milde verzorging en bescherming voor de gevoelige huid van je baby - met 99% water. Pampers Harmonie Aqua babydoekjes zijn zachter dan alleen water en wattenschijfjes. Dankzij de unieke formule helpen de zachte huidreinigende en beschermende bestanddelen de natuurlijke pH van de huid te herstellen en beschermen ze de huid tegen irritatie. Ze zijn gemaakt met 0% alcohol of parfum. De formule is dermatologisch getest en goedgekeurd door dermatologen van de Skin Health Alliance en getest op de aanwezigheid van eventuele schadelijke stoffen, volgens de OEKO-TEX Standard 100 norm.
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 19.70 cm |
| Verpakking lengte | 30.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| EAN | 0000742222395 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Caprylate, Disodium EDTA |
|---|---|
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Fabrikant Naam | P&G |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 2160 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Gewicht primaire verpakking | 10000 g |
| Gewicht secundaire verpakking | 10000 g |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Plastic |
| Plasticvrij |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 2160 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 45 verpakkingen |