Huggies Babydoekjes Pure 99% water, 56 stuks x 40 verpakkingen - Voordeelverpakking
Huggies babydoekjes Pure zijn speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid. Ze zorgen voor een perfecte, zachte reiniging net zoals water en katoen, zelfs geschikt voor pasgeborenen. Zonder geurstof, alcohol en andere overbodige toevoegingen, respecteert de natuurlijke perfectie van je baby's huidje. Een unieke structuur gemaakt van 65% natuurlijke vezels, zonder parabenen en phenoxyethanol, met 99% puur water zodat deze geen vettig laagje achterlaat op het huidje. Klinisch getest.
| Verpakking breedte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 83.60 cm |
| Verpakking lengte | 115.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14.14 kg |
| EAN | 8710461000328 |
|---|
| Fabrikant Naam | Kimberly-Clark B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
|---|---|
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Huidtype | Alle huidtypes |
|---|
| Totaal aantal billendoekjes | 2040 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 40 verpakkingen |