Deze parasol in de kleur Explore Steel Grey is geschikt voor de Mutsy Nio kinderwagen en beschermt je kindje tegen de felle zonnestralen.
De parasol biedt je kindje optimale schaduw op zonnige dagen. Dankzij de clip, is de parasol snel en eenvoudig aan jouw Mutsy Nio kinderwagen te bevestigen.
De parasol is UV bestendig en gemakkelijk in te klappen.
| Product breedte | 54 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 48 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 8718213019833 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |