Met deze elektrische borstkolf van Philips Avent kan je makkelijk afkolven, waar je ook bent. Stil en oplaadbaar: superhandig onderweg!
- 2-fase technologie (stimulatie en afkolven): imiteert het zuigritme van je baby.
- Het zachte kussen uit silicone past zich aan de vorm en grootte van de tepel aan.
- Stil: kolf in alle discretie af, waar je ook bent.
- Geniet van een volledig persoonlijke ervaring dankzij de 8 stimulatiestanden en 16 afkolfstanden. De geheugenfunctie onthoudt automatisch je laatst gebruikte instellingen.
- Comfortabel afkolven, zonder dat je voorover moet buigen.
- Met oplaadbare batterij: kolf tot 3 keer af zonder opladen. Handig onderweg!
- De kolf bestaat uit slechts enkele onderdelen: makkelijk in elkaar te zetten en schoon te maken.
Wat zit er in de doos?
- 1 kolfset
- 1 oplaadbare motorunit
- 2 wegwerpborstkompressen
- 1 micro USB-adapter
- 1 fles van 125 ml met speen vanaf 0 maand
| Product breedte | 21 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 900 g |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 21.10 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.95 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8710103925170 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 kolfset, 1 oplaadbare motorunit, 2 wegwerpborstkompressen, 1 micro USB-adapter, 1 fles van 125 ml met speen vanaf 0 maand |
| Kleur | Multicolor |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Cosmetica Cadeau |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | 2-fase technologie, stil, geheugenfunctie, pauze-/startfunctie, display om de tijd bij te houden |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | Netstroom, Oplaadbare ingebouwde batterij |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Werkt op elektriciteit |
|---|