| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.5 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Verpakking breedte | 20.10 cm |
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8710103676300 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | 3x Philips Avent SCF330/13 Comfort-handkolf met handvat, 1x Normaal kussen, 1x Adapter voor bewaarbeker met melk, 1x Extra zachte speen voor pasgeborenen, 2x Proefverpakkingen voor borstkompressen, 3x bewaarbekers voor melk, Handleiding |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Geschikt voor leeftijd baby 0 maanden, 1 maand, 2 maanden, 3 maanden, 4 maanden |
| BPA-vrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Meegeleverde accessoires | Zonder accessoires |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Type borstkolf | Handmatig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |