Wil je je pasgeboren baby’tje de allerbeste verzorging bieden? Dan is de handsfree en draagbare Borstkolf van Vulpes Goods® BabyCare het product voor jou.
Door de sterke zuigkracht die de kolf afgeeft, kun je erg veel moedermelk bij je zelf laten afnemen. Dankzij de handsfree functie kun je gemakkelijker bewegen en ben je niet gebonden aan het apparaat.
✓ Bij je bestelling ontvang je de volgende extra's van ons: 60 bewaarzakjes voor moedermelk, Exclusieve reistas & borstschildverkleiners van 19,21,24 mm.
Handsfree
De Borstkolf is handsfree en dus ideaal voor wanneer je niet stil wilt zitten tijdens het kolven. Zo kun je dus nog gemakkelijk je handen gebruiken voor andere dingen en hoef je het apparaat dus helemaal niet vast te houden!
De handsfree functie zorgt er dus voor dat je meer bewegingsvrijheid met je handen hebt!
3 Modes
De kolf is voorzien van 3 verschillende modes.
Anti-Backflow
De kolf is voorzien van een sluit-systeem waardoor er geen melk terug kan vloeien en ook niet kan overstromen uit de kolf. Je hoeft je dus geen zorgen te maken over eventueel verlies van moedermelk.
9 Zuigsterktes
De kolf is voorzien van 9 verschillende zuigsterktes. Zo kun je zelf instellen welke sterkte je wilt gebruiken tijdens het kolven.
Zo is er altijd een sterkte die aangenaam aanvoelt en waar je rustig en op je gemak mee kunt kolven.
Stil in gebruik
De kolf is erg stil in gebruik, waardoor je volledig tot rust komt en in alle rust en ontspanning kunt kolven. De kolf maakt minder geluid dan 40 Decibel. Dit is te vergelijken met fluisteren op 5 meter afstand!
USB-Oplaadbaar
De kolf is USB-Oplaadbaar en daarom dus gemakkelijk opnieuw te gebruiken. Je kunt de kolf zo ook overal mee naartoe nemen, wat natuurlijk van groot belang is!.
De Vulpes Goods® borstkolf:
Handsfree, zodat je je handen gewoon voor andere dingen kunt gebruiken
Voorzien van 3 modes
Inclusief Tepelopzetstukken van: 19, 21 en 24 MM
Voorzien van 9 zuigsterktes
Voorzien van Anti-Backflow
Maximaal geluidsniveau van 40DB
USB-Oplaadbaar
Voorzien van een sterke 1200mAh
BPA-Vrij
Vrij van giftige productiestoffen
Timer van 30 minuten
Inclusief gedetailleerde video-uitleg voor het goed bevestigen van de borstkolf
| Product breedte | 5.80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.2 kg |
| Product hoogte | 6.20 cm |
| Product lengte | 7.70 cm |
| Verpakking breedte | 15.50 cm |
| Verpakking hoogte | 13.10 cm |
| Verpakking lengte | 22.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720828099032 |
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Valschade & waterschade |
| Verpakkingsinhoud | Luxe Vulpes Goods® Borstkolf Accessoires Opzetstukken (tepels) Moedermelk bewaarzakjes NL handleiding Persoonlijke service |
| Kleur | Premium White & Baby Pink 2 stuks |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Vulpes Goods B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands, Duits, Frans |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Meerdere modi voor het optimaal kolven en masseren van de borst en tepels. We adviseren u graag om de Handleiding goed door te lezen voor optimaal gebruik en maximale afgifte van melk. Daarnaast bieden we u graag extra moedermelk bewaarzakjes aan ter opslag. En bij overige vragen en/of opmerkingen staan we u maar al te graag te persoonlijk te woord! |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Bewaarzakjes, Hoesje |
| Opslag condities | Droog en onder kamertemperatuur |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Risicoclassificatie van medisch hulpmiddel | Klasse ||a |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | - |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |