✓ Je ontvangt het volgende bij de borstkolven: 30 moedermelkbewaarzakjes, reistas, tepelmaatmeter, borstschildverkleiners (19,21,24mm) & digitaal kolfdagboek in de APP
✓ Pijnloos Kolven: Ervaar comfortabel kolven dankzij het zachte siliconen borstschild, bortschildverkleiners en veelzijdige standen en zuigsterktes voor ieder borsttype.
✓ Handige Timer: Beheer jouw kolfsessies eenvoudig met de handige timerfunctie voor een optimale afstemming.
✓ Met APP bedienbaar: Geniet van nóg meer gebruiksgemak door de borstkolf te bedienen met je smartphone!
✓ Verschillende Modi: Ontdek de Massage/stimulatie-, pomp- , 2-in-1 en dubbele frequentiemodus voor aanpasbare kolfsnelheden en -intensiteiten.
✓ Borstschildverkleiners: Met bijgeleverde 19mm, 21mm en 24mm opzetstukjes en 28mm borstschild vind je altijd de perfecte pasvorm.
✓ Draadloos en USB-C Oplaadbaar: Geniet van draadloos gemak en snel opladen met USB-C voor onbeperkte mobiliteit.
✓ BPA Vrij: Veiligheid voorop - onze borstkolf en accessoires zijn BPA vrij en voldoen aan Europese normen.
✓ Gemakkelijke reiniging: Onze borstkolf bestaat uit weinig losse onderdelen waardoor het schoonmaken simpel en snel te volbrengen is.
✓ LED Display en Memory Functie: Pas eenvoudig instellingen aan met het LED-display en gebruik de handige memory functie voor herhaaldelijk gebruiksgemak.
✓ Gespecialiseerd in borstkolven: Bij Vulpes Goods® zijn we gespecialiseerd in draadloze & handsfree borstkolven.
✓ Uitvoerig getest en ontwikkeld: Onze borstkolf is uitvoerig getest en ontwikkeld aan de hand van feedback van moeders en lactatiedeskundige.
De Vulpes Goods® Borstkolf is fluisterstil met geluidsniveaus rond de 40dB (afhankelijk van de geselecteerde modus, waardoor jouw baby ongestoord kan slapen. Het siliconen borstschildje biedt een zachte en pijnloze kolfervaring, terwijl de instelbare standen zorgen voor ultiem comfort.
✓ Extra comfort zodat je met een gerust hart kunt kolven
Ontdek het ultieme gemak van de Vulpes Goods® BabyCare PRO V2, Maak verbinding met je smartphone en ervaar een naadloze bediening met slechts een paar tikken. Pas moeiteloos de zuigsterktes en modi aan, terwijl de duidelijke interface je volledige controle geeft over jouw kolfsessie.
Een aantal voordelen op een rijtje:
Uit ervaring is gebleken dat geen enkele moeder hetzelfde is, daarom is het van essentieel belang dat jij als moeder de kolf zo kunt instellen dat het kolven een comfortabele en productieve ervaring is. Hiervoor hebben wij maar liefst vier modi ontwikkeld met in totaal 36 standen. Zo kan jij als moeder de kolf zo instellen dat deze perfect naar je behoeftes werkt. Daarnaast heeft onze kolf memory functie, hierdoor zal de kolf bij de volgende sessie de laatst eerdere gebruikte instellingen activeren zodat je hier geen omkijken meer naar hebt.
✓ De meest veelzijdige borstkolf die geheel aanpasbaar is naar de unieke behoefte van iedere vrouw
De Vulpes Goods® BabyCare Borstkolf is meermaals uitvoerig getest en ontwikkeld a.d.h.v. feedback van moeders en lactatiedeskundige, met als doel de meest comfortabele en efficiënte kolf te ontwikkelen voor jou! Daarnaast voldoet onze handsfree borstkolf aan alle Europese Wet- en Regelgeving. De handsfree borstkolf is BPA-vrij wat betekent dat er geen gifitige stoffen zijn gebruikt bij de producti
| Product breedte | 5.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 160 g |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Verpakking breedte | 14.90 cm |
| Verpakking hoogte | 10.20 cm |
| Verpakking lengte | 17.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720938984297 |
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Valschade & waterschade |
| Verpakkingsinhoud | Luxe Vulpes Goods® Borstkolf BabyCare Accessoires Opzetstukken (tepels) Moedermelk bewaarzakjes NL handleiding |
| Kleur | Premium White & Rosé Gold PRO V2 |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Vulpes Goods B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands, Duits, Frans |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Meerdere modi voor het optimaal kolven en masseren van de borst en tepels. We adviseren u graag om de Handleiding goed door te lezen voor optimaal gebruik en maximale afgifte van melk. Daarnaast bieden we u graag extra moedermelk bewaarzakjes aan ter opslag. En bij overige vragen en/of opmerkingen staan we u maar al te graag te persoonlijk te woord! |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Bewaarzakjes, Opbergetui, Opzetstuk voor gevoelige zones, Riemclip |
| Opslag condities | Droog en onder kamertemperatuur |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Devices Directive 93/42/EEC (MDD) |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | VG-52 |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |