Philips Avent - Soothie Fopspeen - 0/6 maanden - 2 stuks - Blauw/Donkerblauw - SCF099/26
| Verpakking breedte | 10.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.70 cm |
| Verpakking lengte | 12.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| EAN | 8710103963875 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 Philips avent soothies, handleidin |
| Kleur | Blauw / Donkerblauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Philips Consumer Lifestyle B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |