| Product hoogte | 16 cm |
|---|---|
| Product lengte | 37 cm |
| Verpakking breedte | 84 mm |
| Verpakking hoogte | 9 mm |
| Verpakking lengte | 198 mm |
| Verpakkingsgewicht | 438 g |
| EAN | 5604415031595 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bevestiging stuurpen |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor merk | Polisport |
|---|