Of je nu een ervaren fietser bent of net begint, bij ons vind je alles wat je nodig hebt voor een veilige en comfortabele fietstocht. Van stevige sloten tot handige accessoires en comfortabele kleding, wij hebben het allemaal.
Waarom kiezen voor ons?| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.0 g |
| EAN | 5604415045707 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Bruin |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |