| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 53 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 700 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2940 g |
| EAN | 5604415109621 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje, handleiding en bevestigingsmateriaal |
| Kleur | Creme/Denim |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Zadelbuis |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |