| Product hoogte | 16 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 84 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 118 mm |
| Verpakkingsgewicht | 407 g |
| EAN | 5604415025938 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Framebevestigingsset |
| Kleur | overig |
|---|
| Fabrikant Naam | Service Best International B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Polisport |
|---|