| Product hoogte | 34 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 80 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 147 mm |
| Verpakkingsgewicht | 53 g |
| EAN | 8712864438012 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsinhoud | CIJFERSLOT VOOR KINDERZITJE QIBBEL,BOBIKE EN IKI. |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|