| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 310 cm |
| Verpakking breedte | 397 mm |
| Verpakking hoogte | 309 mm |
| Verpakking lengte | 410 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3368 g |
| EAN | 5604415117442 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 22 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |