Of je nu een ervaren fietser bent of net begint, bij ons vind je alles wat je nodig hebt voor een veilige en comfortabele fietstocht. Van stevige sloten tot handige accessoires en comfortabele kleding, wij hebben het allemaal.
Waarom kiezen voor ons?| Product breedte | 38 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 53 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 411 mm |
| Verpakking hoogte | 702 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2930 g |
| EAN | 5604415109638 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje, handleiding en bevestigingsmateriaal |
| Kleur | Bruin/Mintgroen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Zadelbuis |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |