| Verpakking breedte | 410 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 340 mm |
| Verpakking lengte | 870 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3440 g |
| EAN | 5604415109539 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Bruin/Donkergrijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Met vering | |
|---|---|
| Type fiets | Stadsfiets |
| Type vering | Geen vering |
| Wielmaat | 26 Inch |
|---|