| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 17.70 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 20.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| EAN | 5604415052781 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Regenhoes |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Regenhoes |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|