| Verpakking breedte | 71 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 126 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17.98 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8714841948026 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruiksschade |
| Verpakkingsinhoud | Ledikant |
| Kleur | Lightgrey |
|---|---|
| Materiaal | MDF |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 60 cm |
|---|---|
| Type ledikant | Ledikant |
| Voorgemonteerd |
| Inclusief lade(s) | |
|---|---|
| Inclusief matras |