| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 140 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 9120088886257 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Kleur | naturel |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Materiaalbeschrijving | Babyzijde van natuurlatex, juniorzijde van kokosvezels |
|---|
| Afritsbare hoes |
|---|
| Afmetingen lxb | 70 x 140 cm |
|---|---|
| Afneembare matrashoes | |
| Anti-allergie | |
| Geschikt voor type bed | Ledikant |
| Inclusief topmatras | |
| Materiaal toplaag matras | Katoen |
| Met 3D-honingraatstructuur | |
| Type matraskern | Latex matras |
| Wasbaar |
| Extra ventilatie | |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|