-
| Verpakking breedte | 134 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 291 mm |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
| EAN | 8720726900300 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Doorzichtig |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|