| Product hoogte | 27 cm |
|---|---|
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 403 mm |
| Verpakkingsgewicht | 108 g |
| EAN | 8712864437275 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Bruin |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|