| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.74 kg |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 41.00 cm |
| Verpakking hoogte | 44.00 cm |
| Verpakking lengte | 81.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.600 kg |
| EAN | 5604415072253 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 3 jaar garantie bij online registratie |
| Verpakkingsinhoud | Kinderzitje Montageset Click & Go |
| Kleur | Chocolate Brown |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 10 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |