| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4.3 kg |
| Product hoogte | 77 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 455 mm |
| Verpakking hoogte | 910 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3641 g |
| EAN | 8712864439026 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | On-site repair, Pick-up en return, Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen - 5 jaar garantie is overdraagbaar en van toepassing na registratie |
| Verpakkingsinhoud | Qibbel Air fietsstoeltje - Direct gebruiksklaar uit de doos + bevestigingsmateriaal (inzetstukken voor smalle buizen 10/14mm voor het achterzitje of stuurpenbevestiging voor het voorzitje) + Handleiding |
| Kleur | White Smoke |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |