| Verpakking breedte | 167 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 59 g |
| EAN | 8712864430924 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Widek B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|