| Product gewicht | 0.950000 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 117 mm |
| Verpakking hoogte | 12 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Verpakkingsgewicht | 44 g |
| EAN | 4511890213105 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Slotje voorzitje |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Verstelbare voetensteun |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 2 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |