Even naar de bakker, zwemles of samen een mooie fietstocht maken. Met het achterzitje van Qibbel neem je, je kind overal veilig en comfortabel mee naartoe. De Qibbel Air wordt in Nederland gemaakt en heeft een unieke mesh rugleuning voor optimaal comfort.
Het achterzitje past op elke reguliere & E-bike bagagedrager
Waarom de Qibbel Air?
| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4.3 kg |
| Product hoogte | 77 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 460 mm |
| Verpakking lengte | 900 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4000 g |
| EAN | 8712864439309 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | On-site repair, Pick-up en return, Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen - 5 jaar garantie is overdraagbaar en van toepassing na registratie |
| Verpakkingsinhoud | Qibbel Air fietsstoeltje - Direct gebruiksklaar uit de doos + bevestigingsmateriaal (inzetstukken voor smalle buizen 10/14mm voor het achterzitje of stuurpenbevestiging voor het voorzitje) + Handleiding |
| Kleur | Black + Slot |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |