| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 169 mm |
| Verpakking hoogte | 167 mm |
| Verpakking lengte | 588 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1726 g |
| EAN | 8712864432027 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Beugel framebesvestiging |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|