| Product breedte | 37.80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Verpakking breedte | 385 mm |
| Verpakking hoogte | 205 mm |
| Verpakking lengte | 695 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3742 g |
| EAN | 8712864430641 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje |
| Kleur | Zwart, Wit |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |