De Qute Q-Bouncer Wipstoel Jeans heeft een ergonomische zitting en een extra hoge rugleuning waardoor je kindje bijzonder comfortabel in het wipstoeltje zit. De wipstoel is vanaf de geboorte tot 9 kg te gebruiken. Je kindje kan het wipstoeltje eenvoudig zelf laten schommelen en kan zichzelf zo prima vermaken. De wipstoel beschikt over 3 standen (slapen, rusten en spelen) en kan plat worden ingeklapt zodat je de wipstoel gemakkelijk ergens mee naar toe neemt.
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 52 cm |
| Product lengte | 71 cm |
| EAN | 8717385588352 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Stof |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Veerframe |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Handwas |
| Wasvoorschrift bekleding | Wasbaar met handwas programma |
| Inklapbaar |
|---|