| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 62 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Verpakking breedte | 53 cm |
| Verpakking hoogte | 16 cm |
| Verpakking lengte | 83 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.22 kg |
| EAN | 8058664091270 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | wipstoel hoopla inclusief speelboog |
| Kleur | Legend |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Type frame | Schommelframe |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Handwas |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas |
| Accu/batterij code | Geen batterijen, Geen batterij |
|---|
| Inklapbaar |
|---|