| Verpakking breedte | 213 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 258 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 8719743872387 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | mint groen |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 74/80 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |