| Verpakking breedte | 192 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 8719743872349 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Kledingmaat | 62/68 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |