Verwelkom de baby in stijl met onzeSophie de giraf Award set - een perfecte mix van twee prijswinnende bijtspeeltjes!
Geef de nieuwste wereldburger een warm welkom met de Sophie de giraf Cadeauset - een combinatie van prachtig vervaardigd speelgoed en een heerlijke vanille bijtring. Deze set belichaamt niet alleen stijl, maar ook de zorgvuldige aandacht voor de ontwikkeling van de allerkleinsten.
Inhoud van de Cadeauset
Ontwikkelt alle 5 de zintuigen!
Sophie de giraf, al sinds 1961 het favoriete bijtspeeltje voor baby's met doorkomende tandjes. Sophie de giraf is het eerste babyspeeltje dat alle 5 de zintuigen stimuleert. Gemaakt van 100% natuurlijk rubber en vrij van schadelijke stoffen, een veilige keuze voor jouw kleintje. Het ultieme kraamcadeau, tijdloos en geliefd, met meer dan 50 miljoen verkochte exemplaren wereldwijd. Haar herkenbare vorm maakt haar een absolute must-have, een icoon dat generaties overstijgt. Sophie de giraf, een tijdloos speeltje voor elke ouder en elk kind.
| Product hoogte | 17 cm |
|---|---|
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht | 178 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 3056565165101 |
| Verpakkingsinhoud | 2 bijtspeeltjes |
| Kleur | Wit, Beige |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant Naam | VULLI S.A.S. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|