| Product hoogte | 7 cm |
|---|---|
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 125 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 187 mm |
| Verpakkingsgewicht | 48 g |
| EAN | 8717329340589 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bijtring Fox |
| Kleur | Bear |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | Niet aanwezig, EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|