Een bijtring kan verlichting geven bij doorkomende tandjes. Het houten speeltje is naast bijtring ook leuk om vast te grijpen voor jouw baby. Door het gat in het midden gaat dit heel makkelijk. Ga jij voor de beer, het konijn of de vos? Let's play all day!
De bijtring is gemaakt van 100% ply wood en heeft een afmeting van 10 x 7,5 x 1 cm. De houten bijtring heeft de kleur van blank hout. Dit product kan afgenomen worden met een vochtige doek. De bijtring kan niet in de wasmachine of droger.
| Product hoogte | 7 cm |
|---|---|
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 184 mm |
| Verpakkingsgewicht | 46 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8717329340602 |
| Verpakkingsinhoud | Bijtring Fox |
| Kleur | hout |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | Niet aanwezig, EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|