Trouwe metgezel
Licht, compact en wendbaar
Met de bus naar de stad? Naar het park? Dankzij zwenkwieltjes en vergrendelbare voorwielen maakt de Sport Buggy het altijd makkelijk.
Snel ergens heen? Of met veel bagage op vakantie? De sportwagen kun je heel makkelijk inklappen. en neemt dan weinig ruimte in. Dat maakt hem de perfecte reisgenoot. Ook als tweede buggy bij opa en oma thuis.
Comfortabel en veilig
De Sport Buggy is voor je kindje echt comfortabel. Of je kindje nu zit of ligt. De rugsteun en de voetensteun zijn eenvoudig verstelbaar. De zonnekap beschermt je kindje tegen weer en wind.
Onderweg is altijd veel te zien. Het 5-punts harnas zorgt dat je kind niet uit de buggy kan klimmen of vallen. En dankzij de rem staat de buggy altijd veilig. Ook als de bus begint te rijden.
Veel opbergruimte dankzij XL-mand
Speelgoed, luiertas, eten voor onderweg: zelfs bij een klein uitstapje moet er veel mee. Of nog snel boodschappen doen? De XL-mand biedt volop ruimte.
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.20 kg |
| Product hoogte | 100 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 76 cm |
| Verpakking lengte | 41 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
| EAN | 4007923171547 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Buggy |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Polyester, Staal |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 24 cm |
| Product lengte ingeklapt | 81 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 45 cm |
|---|