Stefano fashion badcape / baby handdoek 75x75 cm giraf. Zachte kwaliteit en vervaardigd uit 100% hoogwaardig katoen.
Na het bad wikkel je je baby lekker in de zachte doek waarbij het hoofdje comfortabel wordt omsloten door de kap.
Deze badcape werd getest in het labo van TUV Rheinland en garanderen de veiligheid, gezondheid en welzijn van je baby.
| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| EAN | 5420078306081 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x badcape aapje |
| Kleur | Giraf |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Dier |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |