Mini ontdekkingsreizigers kunnen met deze Step2 Dino Dig Sand & Water Table een dynamisch dinosaurusavontuur beleven. Deze speeltafel voor kinderen is de perfecte maat voor meerdere kinderen om terug in de tijd te reizen naar de prehistorie. Kleintjes kunnen de grote beker gebruiken om snel water te scheppen en water in de bovenkant van de vulkaan te gieten en toe te kijken terwijl het water langs de zijkanten stroomt. Deze tweezijdige kinderspeltafel is voorzien van een grote zandbak voor diep Dino graafwerk en een waterstation om de graafwerktuigen af te spoelen!
Kenmerken
| Verpakking breedte | 26.7 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 69.9 cm |
| Verpakking lengte | 81 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7700 g |
| Inhoud waterbak | 15.1 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 9 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0733538874590 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 874599 |
| Kleur | Bruin, groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Handelsonderming Pragma B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Type speeltafel | Zand- en Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen., Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik. |
| Voorbehandeling hout | Onbehandeld |