Kinderen hebben nog nooit zo'n Step2 Spill & Splash Seaway Water Table gezien! Peuters en kleuters zullen het fantastisch vinden om de zwemmers met de springplank te lanceren of een waterval te creëren op deze zintuiglijke speeltafel met meerdere niveaus. Het is het perfecte speelgoed voor in de achtertuin voor meerdere kinderen om rond te spetteren terwijl ze hun fijne motoriek verbeteren.
Kenmerken
| Verpakking breedte | 32.39 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 64.14 cm |
| Verpakking lengte | 76.84 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8170 g |
| Inhoud waterbak | 26.5 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 0 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0733538864591 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 864599 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Handelsonderming Pragma B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Type speeltafel | Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik., NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden |
| Voorbehandeling hout | Onbehandeld |