| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 82.50 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.60 kg |
| EAN | 7040355520016 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | ~ Stokke® Clikk™ kinderstoel ~ Stokke® Clikk™ eetblad ~ Stokke® Clikk™ vijfpunts veiligheidstuigje ~ Reistas |
| Kleur | Cloud Grey |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Makkelijk in onderhoud |
| Inklapbaar |
|---|