| Verpakking breedte | 31.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 32.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.64 kg |
| EAN | 7040356271016 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Stokke MuTable stoel |
| Kleur | White |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 100 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|