| Verpakking breedte | 25 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 24.20 cm |
| Verpakking lengte | 29.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
| EAN | 7040356261031 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babyset |
| Kleur | Grey |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Meegroeistoel |
|---|
| Inklapbaar |
|---|