| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 120 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| EAN | 0655390211521 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 1 basis stoelelementen beugel tafel / eettablet |
| Kleur | wit, oranje |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 150 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|